Timur IbragimowTimur Ibragimow (29-2-1, 16 KO) pokonał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie niezwyciężonego wcześniej Gurcharana Singha (20-1, 11 KO). Pojedynek był główną atrakcją wieczoru gali organizowanej przez grupę Heavyweight Factory na Florydzie.

Pojedynek był mało atrakcyjny dla widowni i prowadzony w bardzo wolnym tempie aż do dziewiątej rundy. Wtedy Ibragimow trafiła Singha mocnym ciosem z prawej ręki, Hindus się zachwiał, a widzący to Uzbek doskoczył do niego i kolejnymi uderzeniami prawą rękawicą posłał go na deski. Podobna akcja powtórzyła się w dziesiątej rundzie. Singh cały czas wstawał, ale nie odzyskiwał pełni świadomości i na niecałe półtorej minuty przed finałowym gongiem sędzia zdecydował się przerwać egzekucję na bezradnym reprezentancie Indii.

Dla Ibragimowa było to trzecie zwycięstwo w trzecim tegorocznym występie, w tym druga wygrana przed czasem.