onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Antonio TarverBokserski ekspert ESPN Dan Rafael nie daje byłemu czempionowi wagi półciężkiej Antonio Tarverowi (27-6, 19 KO) żadnych szans na zawojowanie "królewskiej" dywizji. Jego zdaniem decyzja "Magic Mana" o przenosinach u schyłku kariery o dwie klasy wagowe wyżej jest  błędem, bo nie ma on żadnych atutów, by walczyć jak równy z równym z aktualnymi posiadaczami mistrzowskich pasów - braćmi Kliczko i Davidem Haye.

- Życzę mu powodzenia, ale nie wyobrażam sobie, by mógł on być już teraz czymś więcej niż tylko dobrym nazwiskiem do zaliczenia przez innych "ciężkich" - ocenia Rafael. - Tarver ma 41 lat, nie boksował od ponad roku, a w poprzednich dwóch pojedynkach został zdeklasowany przez Chada Dawsona. Skoro nie mógł zwyciężyć Dawsona albo chociaż być dla niego godnym rywalem, to jak zamierza sobie radzić z zawodnikami wagi ciężkiej?

- Słyszałem, że Tarver rzucił wyzwanie Władimirowi i Witalijowi Kliczkom oraz Davidowi Haye. Wszyscy trzej zmiażdżyliby go - kończy żurnalista ESPN.{jcomments on}