Arreola

Na gali w Reno były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej Chris Arreola (32-2, 28 KO), w swoim drugim pojedynku na przestrzeni dwóch tygodni, odniósł drugie zwycięstwo, stopując w siódmej rundzie Kendricka Releforda (22-15-2, 10 KO).

W przekroju całej walki "Koszmarny" Chris był stroną przeważającą, skutecznie atakując walczącego dość pasywnie rywala lewym prostym i kombinacjami ciosów sierpowych.

Przełomowy moment boju nastąpił w piątej rundzie, kiedy Releford zaczął opadać z sił, inkasując z minuty na minutę coraz więcej uderzeń. W szóstym starciu zmęczony Releford przyklęknął po ciosach Arreoli. "Koszmarny" Chris kontynuował natarcie i w siódmej odsłonie po kolejnej jego ofensywie sędzia ringowy przerwał zawody.