Patronat medialny


 


Andre WardArthur Abraham (32-2, 26 KO) nie przybył do Los Angeles na konferencję prasową zapowiadającą jego starcie z mistrzem świata WBA wagi super średniej Andre Wardem (23-0, 12 KO). Pojedynek zostanie rozegrany 14 maja i będzie półfinałem turnieju "Super Six" rozgrywanego w kategorii super średniej. Amerykanin żałował, że nie mógł spojrzeć w oczy swojemu rywalowi.

- Szkoda, że Arthur nie dojechał do Stanów Zjednoczonych, ale dostaliśmy informację od jego sztabu, że jest obecnie przeziębiony i nie chce ryzykować poważniejszej choroby przed walką. Rozumiem tą decyzję - mówił Ward.

- Nie wierzę, że Abraham to już nie ten sam pięściarz, który dominował w wadze średniej. Nie lekceważę go, cały czas traktuję go bardzo poważnie. On wie, że to dla niego ogromna szansa na odbudowanie zaufania kibiców. Będę starał się go przed tym powstrzymać i sprawię, że po walce będzie czuł się jak po pojedynku z Carlem Frochem - zapewnia złoty medalista olimpijski z Aten.

Na tej samej gali swoją kolejną zawodową walkę stoczy także dobrze znany polskim kibicom pięściarz wagi ciężkiej Chris Arreola.