Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Froch Johnson

Amerykańscy eksperci zgodnie typują Carla Frocha (27-1, 20 KO) na faworyta dzisiejszego półfinału turnieju "Super Six", choć jednocześnie podkreślają, że potrafiący wywierać w ringu presję Glen Johnson (51-14-2, 35 KO) może Anglikowi zawiesić poprzeczkę bardzo wysoko. Poniżej wybrane typy na walkę wieczoru gali w Atlantic City, zebrane przez witrynę boxingscene.com.

Kevin Iole, Yahoo! Sports: Carl Froch TKO 12; Glen to wojownik, ale Carl Froch ciągle udowadnia, że był bardzo niedoceniany. Będzie w stanie wytrzymać tempo Johnsona i zacznie go osłabiać w miarę upływu walki.

Michael Rosenthal, RingTV.com: Carl Froch UD 12; Walka zapowiada się widowiskowo, bo obaj zawodnicy dowiedli już, że mają dusze wojowników. Nadszedł jednak czas Frocha. Twrady Brytyjczyk jest w pewnych aspektach ograniczony, ale potrafi znaleźć drogę do zwycięstwa, jak to uczynił przeciw Taylorowi, Dirrellowi i Abrahamowi. Johnson będzie miał swoje dobre momenty, ale ostatecznie przegra. Jednogłośna decyzja dla Frocha.

Joseph Santoliquito, "The Ring": Carl Froch SD 12; Walka powinna być efektowna, jak każda z takim weteranem jak Johnson. Mam jednak wątpliwości, czy Johnson pija z tej samej fontanny młodości co Bernard Hopkins. Choć zanosi się na wielką bitwę, Froch może okazać się nieco zbyt mocny dla Johnsona, wygrywając ostatecznie nieznacznie, niejednogłośnie na punkty.

Steve Kim, Maxboxing.com: Carl Froch W 12; Wydaje mi się, że Carl Froch wygra na punkty po trudnej walce, który cały czas będzie nacierał i zmusi Frocha do ciężkiej pracy przez pełne 36 minut.

Bezpośrednia transmisja z gali w Atlantic City od godz. 02.00 w Polsat Sport Extra.