Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Mikkel Kessler w sobotę powróci po ponad rocznej przerwie wymuszonej poważną kontuzją oka i zmierzy się a Mehdim Bouadlem Tego samego dnia dojdzie do półfinałowego pojedynku turnieju Super Six pomiędzy Carlem Frochem (27-1, 20 KO), którego Kessler pokonał w pierwszej fazie turnieju i Glenem Johnsonem (51-14-2, 35 KO). Duńczyk spodziewa się że "Cobra" poradzi sobie ze swoim rywalem.

- W tym turnieju nie ma łatwych walk, ale myślę, że Froch sobie poradzi z Johnsonem - powiedział Kessler. - To będzie trudna walka dla obydwu. Mają inne style i inne rozmiary, ale Froch powinien wygrać.

Podobnego zdania jak Kessler, jest inny czołowy pięściarz kategorii super średniej - Lucian Bute, który jest przymierzany do walki ze zwycięzcą całego turnieju Super Six i który w sobotę będzie śledził poczynania Frocha i Johnsona spod samego ringu.

- Myślę, że Carl Froch pokona Glena Johnsona po spektakularnym pojedynku - mówi Bute. - Glen to dobry pięściarz z bardzo dużym doświadczeniem. On zrobi wszystko, żeby zawalczyć w finale, ale Froch jest młodszy i silniejszy fizycznie. Myślę, że wygra na punkty po ciężkim boju.