Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Jest już pewne, że 19 stycznia na gali organizowanej w Las Vegas dojdzie do walki Adriena Bronera (33-3-1, 24 KO) z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO). Pięściarze spotkali się dzisiaj na pierwszej oficjalnej konferencji prasowej promującej imprezę, którą w USA telewizja Showtime pokaże w systemie Pya-Per-View.

Broner w ostatnich dwóch występach przegrał z Mikey Garcią oraz zremisował z Jessiem Vargasem. Pojedynek z Bronerem ma być dla Pacquiao sprawdzianem przed rewanżem z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 26 KO). 

Drugie starcie tych pięściarzy wstępnie planowane jest wstępnie na maj przyszłego roku. Wcześniej Mayweather ma stoczyć pokazową walkę bokserską z Tenshinem Nasukawą. Do tego starcia, które potrwa trzy rundy, ma dojść 31 grudnia w Tokio. 

"Pac Man" po raz pierwszy skrzyżował rękawice z Mayweatherem w maju 2015 roku. Amerykanin wygrał jednogłośnie na punkty. Mayweather w ubiegłym roku ogłosił zakończenie kariery po walce z Conorem McGregorem, jednak wygląda na to, że kibice zobaczą go między linami jeszcze dwa razy.