onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 12 stycznia na gali organizowanej w Las Vegas może dojść do walki Adriena Bronera (33-3-1, 24 KO) z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO). Filipińczyk negocjuje podpisanie umowy z Alem Haymonem, doradcą wielu gwiazd światowego boksu. Według nieoficjalnych źródeł, porozumienie pomiędzy stronami jest bardzo realne.

Pojedynek z Bronerem ma być dla Pacquiao sprawdzianem przed rewanżem z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 26 KO). Drugie starcie tych pięściarzy wstępnie planowane jest na maj przyszłego roku.

Wcześniej Mayweather także ma stoczyć jedną walkę, jednak szczegóły tego występu nie są na razie znane. Amerykanin może wystąpić na gali organizowanej w Tokio.

"Pac Man" po raz pierwszy skrzyżował rękawice z Mayweatherem w maju 2015 roku. Amerykanin wygrał jednogłośnie na punkty. Mayweather w ubiegłym roku ogłosił zakończenie kariery po walce z Conorem McGregorem, jednak wygląda na to, że kibice zobaczą go między linami jeszcze dwa razy.

Komentarze   

#1 Lucky Punch 2018-10-10 07:11
Mam nadzieję że stary wciąż jurny Pac-Man potraktuje pseudofloyda tak jak Marcos. Szczerze mu tego życzę :-)
+1 #2 KV5 2018-10-10 07:28
Manny już swoje pokazał i jest to wielkie co osiągnął w ringu. Kasy też ma jak lodu. Po co mu to dalej ciągnąć to nie wiem. Rozmieni się na drobne ...
#3 Lucky Punch 2018-10-10 18:06
Jak to po co? KVS załóżmy gdybyś cale życie jeździł na rowerze i środowisko zabroniłoby Ci w pewnym momencie jeździć to co byś zrobił? Przestałbyś?

Pytam nieco retorycznie, ale tak to działa. Przykładów co nie zeszli ze sceny w odpowiednim momencie jest bez liku, szukać daleko nie trzeba. Stwierdzenie - boks to moje życie - w pewnym momencie może stać się przekleństwem własnej świadomości. Stety niestety.

Ja mam tylko nadzieję że Pac-Man jako żywa legenda nie ucierpi na ruchach których się podejmuje.

A że nie lubię Bronera to osobna sprawa, stąd doping dla Mannego ;-)
#4 lukaszbiszczu 2018-10-10 19:00
Cytuję KV5:
Manny już swoje pokazał i jest to wielkie co osiągnął w ringu. Kasy też ma jak lodu. Po co mu to dalej ciągnąć to nie wiem. Rozmieni się na drobne ...

Już się rozmienia.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze