Patronat medialny


 

Shane Mosley- Trenowałem przez wiele lat w Wild Card Gym, Roach wie na co mnie stać i dlatego boi się mnie - mówi były mistrz świata w trzech kategoriach wagowych Shane Mosley (46-6-1, 39 KO) na temat swojej potencjalnej walki z uważanym za najlepszego pięściarza globu Mannym Pacquiao (52-3-2, 38 KO). Choć Mosley i promujący Filipińczyka Bob Arum ze stajni porozumienie co do pojedynku obu pięściarzy, to ostateczna decyzja o tym kto będzie kolejnym rywalem Pacquiao podejmie sam zainteresowany.

- Freddie powie mu, żeby nie przyjmował walki ze mną. Trenowałem pod jego okiem wiele lat w czasach gdy prowadził jeszcze Jamesa Toneya. On wie, że sparowałem z dużo większymi od siebie. Wie, że w ringu jestem inteligentny, mocny i nigdy nikogo się nie bałem. Ja z kolei wiem czego spodziewać się po Pacquiao i wiem jak go pokonać - przekonuje Mosley.

Amerykanin ostatnie zawodowe zwycięstwo odniósł w styczniu 2009 roku. Od tego czasu przegrał wysoko na punkty z Floydem Mayweatherem Jr oraz zremisował w kontrowersyjnych okolicznościach z Sergio Morą.