Patronat medialny


 W niedzielę na gali w Brisbane pierwszy tegoroczny pojedynek stoczy mistrz świata WBO wagi półśredniej Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO). Freddie Roach, trener Filipińczyka, zapowiada przed walką z Jeffem Hornem (16-0-1, 11 KO), że jeśli jego podopieczny wypadnie słabo, to nawet pomimo wygranej doradzi mu zakończenie kariery.

- Wszyscy muszą sobie zdawać sprawę z tego, że czas biegnie i robi swoje. Manny nie robi się młodszy i chociaż na treningach wygląda świetnie, to w walce może być inaczej. Ja jestem zadowolony z jego formy, ale zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądało w starciu z młodym i silnym zawodnikiem - analizuje Amerykanin.

- To na pewno nie będzie tak łatwa walka, jak niektórzy oceniają. Horn będzie boksował przed własną publicznością i na pewno zrobi wszystko, żeby wygrać, bo to jego życiowa szansa. W takich sytuacjach faworyt nigdy nie ma łatwo - mówi Roach.

Walka Pacquiao - Horn będzie główną atrakcją gali organizowanej w Brisbane. Na żywo ma ją obejrzeć ponad 50 tysięcy kibiców, a polscy fani zobaczą ją w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport.