Patronat medialny


 

Pacquiao Margarito- Margarito wyprowadza dużo ciosów, odsłania się i ma dużo złych nawyków, które wykorzystamy w stu procentach - mówi Freddie Roach, trener Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO) na kilkanaście godzin przed pojedynkiem o mistrzostwo świata WBC wagi junior średniej z Antonio Margarito (38-6, 27 KO). Meksykanin od dawna zapowiada, że co by się nie działo w ringu, nie podzieli losu Oscara De La Hoi i nie podda się między rundami. Roach zapowiada, że do tego właśnie zamierza zmusić Margarito.

- Manny jest za szybki, a Margarito ma zbyt słabą obronę. Zasypiemy go ciosami i będziemy rozbijać z rundy na rundę. Myślę, że około ósmego lub dziewiątego starcia przyjdzie taki moment, w którym Margarito pęknie i po prostu się podda. On nie ma z nami żadnych szans, jest słabszy w każdym elemencie - twierdzi Roach.

Za dzisiejszy pojedynek Manny Pacquiao zarobi co najmniej 18 milionów dolarów, a konto bankowe Margarito powiększy się o co najmniej trzy miliony dolarów. Transmisja z gali w Dallas w Polsat Sport Extra od 03.00.