Patronat medialny


 


5 listopada w Las Vegas Manny Pacquiao (58-6-2, 38 KO) zmierzy się z mistrzem świata WBO wagi półśredniej Jessiem Vargasem (27-1, 10 KO). Promotor legendarnego Filipińczyka Bob Arum jest przekonany, że "Pacman" ze sportowej emerytury nie powrócił tylko na jedną walkę i liczy, że w przyszłym roku może dojść do rewanżowego pojedynku jego podopiecznego z Floydem Mayweatherem Jr, który w po wrześniowym zwycięstwie nad Andre Berto oficjalnie zakończył karierę.

- Jeśli Pacquiao pokona Vargsa, można będzie doprowadzić w 2017 roku do innych dużych walk. Myślę, że pod koniec roku doczekam się zakończenia wyśmienitej kariery sportowej Mynny'ego - stwierdził szef grupy Top Rank po negocjacjach ze swoim zawodnikiem. 

- Mayweather ostatnio mówi o powrocie na ring i stoczeniu pięćdziesiątej walki, zobaczymy. Z w pełni zdrowym obojczykiem Manny zaprezentowałby się lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Gdy ponownie się zmierzą - jeśli ponownie się zmierzą - nie mam wątpliwości, że Manny zwycięży - oświadczył Bob Arum.