Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Manny PacquiaoMinęły zaledwie dwa dni od kiedy uważany za najlepszego pięściarza na świecie Manny Pacquiao (51-3-2, 38 KO) rozpoczął obóz przygotowawczy do pojedynku z Antonio Magrarito (38-6, 27 KO), a Filipińczyk już osiągnął właściwy limit wagowy na starcie z Meksykaninem. Stawką tej walki będzie wakujący pas mistrza świata WBC wagi junior średniej. Górna granica tego przedziału wagowego to 154 funty, ale obaj pięściarze umówili się, że będą mogli maksymalnie ważyć 151 funtów. "Pac Man", który zdobywał wcześniej tytułu w siedmiu niższych kategoriach wagowych, nie będzie miał żadnych problemów, żeby zmieścić się w tym limicie.

- Po pierwszych dniach treningów czuję się dobrze. Na razie pracuję tylko z drugim trenerem i biegam, a już ważę 151 funtów. W poniedziałek dojedzie do nas Freddie Roach i Alex Ariza. Wtedy rozpoczniemy najcięższą część przygotowań. Już czuję się wystarczająco szybki, przerwa od boksowania nie wpłynęła na mnie źle - powiedział Filipińczyk, który ostatni raz pojedynkował się w marcu deklasując Joshuę Clotteya.

Pojedynek Pacquiao z Margarito odbędzie się 13 listopada w Dallas. Organizatorzy spodziewają się na trybunach około 70 tysięcy widzów.