Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Freddie Roach- Nie martwię się walką z Margarito, szybko go znokautujemy - zapowiada Freddie Roach na trzy tygodnie przed rozpoczęciem wspólnych przygotowań z Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO) do walki z byłym trzykrotnym mistrzem świata wagi półśredniej Antonio Margarito (38-6, 27 KO). Amerykański szkoleniowiec, którego "Pac Man" nazywa swoim mistrzem jest przekonany, że potyczka z Meksykaninem będzie łatwa dla jego podopiecznego i zakończy się wygraną przed czasem we wczesnych rundach.

- Jedyne co zwraca moją uwagę u Margarito to jego wzrost i zasięg ramion. Nie jestem zbyt dużym fanem tego w jaki sposób walczy Margarito, Manny jest dla niego za dobry. Nie stresuję się też zbytnio wagą w jakiej ma być ta walka, ale najbardziej chciałbym, żeby to był limit kategorii półśredniej - mówi Roach, który otwarcie przyznaje, że ma już gotowy plan na walkę.

- W pierwszej rundzie Manny uświadomi Margarito z czym ma do czynienia. Nie będziemy czekać na jego atak, przyniesiemy walkę do niego i znokautujemy go w jednej z pierwszych rund.