Patronat medialny


 


PacquiaoWygląda na to, że pojawił się kolejny punkt sporny w negocjacjach dotyczących organizacji pięściarskiej "walki wszech czasów" z udziałem dwóch liderów rankingów P4P - Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO) i Floyda Mayweathera Jr (41-0, 25 KO), i to w sytuacji, gdy wydawało się, że nic już nic nie może powstrzymać obu pięściarzy przed złożeniem podpisów pod kontraktami na super-pojedynek.

Wcześniej przez wiele miesięcy pomyślną finalizację rozmów na temat starcia Pacquiao z Mayweatherem Jr blokował brak akceptacji ze strony Filipińczyka na formułę testów antydopingowych proponowaną przez obóz Amerykanina. Teraz kością niezgody okazuje się być podział wpływów z pojedynku.

- Jeśli będzie to 50 na 50, walka się odbędzie. W tej chwili nic jeszcze nie jest jasne - mówi wprost "Pac Man", dodając: - On boi się ze mną walczyć.

Niestety póki co Mayweather Jr, którego rynkowa pozycja zdecydowanie się wzmocniła dzięki majowemu zwycięstwu nad Shanem Mosleyem, chciałby z przychodów z "walki wszech czasów" zainkasować nie 50, a 60%. Negocjacje zatem trwają...