onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Po 5 milionów dolarów zarobią Saul Alvarez (49-1-2, 34 KO) i Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) za dzisiejszą walkę na gali w Las Vegas. Dla obu pięściarzy to kwota gwarantowana, do której dojdą wpływy ze sprzedaży transmisji w systemie Pay-Per-View.

Ostateczne wypłaty dla Meksykanina i Kazacha powinny być kilkukrotnie większe. Pojedynek cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie bilety zostały wyprzedane, a przychód z ich dystrybucji może sięgnąć nawet 30 milionów dolarów.

"Canelo" i "GGG" po raz pierwszy zmierzyli się we wrześniu ubiegłego roku. Po dwunastu zaciętych rundach sędziowie wypunktowali remis. Drugi pojedynek kibice w Polce zobaczą na żywo w TVP1, TVP Sport oraz na Sport.tvp.pl.

Pozostałe gaże za galę w Las Vegas:
Jamie Munguia (250 tys. dolarów) - Brandon Cook (30 tys.), walka o pas WBO wagi super półśredniej
David Lemieux (200 tys.) - Gary O'Sullivan (400 tys.)
Roman Gonzalez (200 tys.) - Moises Fuentes (35 tys.)

Komentarze   

#1 Hubert 2018-09-15 13:58
Ciekawe czy Mayweather oglosił rewanż z Mannym tylko dlatego aby zwrócić na siebie uwagę przed walką ggg canelo czy faktycznie wraca.
#2 Maravilloso 2018-09-15 18:52
Tutaj widać, że świrowanie pawiana popłaca - O’Sullivan dostanie tyle, co Gonzalez i Lemieux razem wzięci. Więcej niż mistrz świata - Munguia.

Swoją drogą szkoda, że to Maciek Sulęcki nie jest na miejscu Lemieux i nie będzie dzisiaj walczył na takiej gali z O’Sullivanem. Koniecznie trzeba próbować zakontraktować Sulęckiemu walkę ze zwycięzcą.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze