onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

W nocy z sobotę na niedzielę Giennadij "GGG" Gołowkin i Saul "Canelo" Alvarez zmierzą się ze sobą po raz drugi. We wrześniu minionego roku ich walka zakończyła się remisem. W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do rewanżu, na który czekają wszyscy fani boksu. Znamy szczegóły transmisji.

Rezultat pierwszej walki wzbudził kontrowersje. Pojawiło się wiele opinii, że zwycięstwo powinien odnieść Gołowkin. W najbliższy weekend wreszcie okaże się, kto jest lepszy. Wszystko będzie można zobaczyć w Telewizji Polskiej.

O godz. 1:40 w TVP Sport rozpocznie się studio. Walkę wieczoru poprzedzi jednak kilka innych ciekawych pojedynków. Pierwszą walką, którą pokażemy, będzie starcie Romana Gonzaleza z Moisesem Fuentesem. Później na ring wyjdą David Lemieux oraz Garry O’Sullivan. Przedostatnim pojedynkiem będzie konfrontacja Jaime Munguia – Brandon Cook.

Od ok. godz. 4:15 gala będzie transmitowana także w TVP 1. Walka Alvareza z Gołowkinem ma rozpocząć się o godz. 4:55. Transmisja całej gali także na Sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Plan transmisji gali w Las Vegas:
1:40 studio
2:05 Roman Gonzalez – Moises Fuentes (10 rund)
2:55 David Lemieux – Gary O’Sullivan (12 rund)
3:50 Jaime Munguia – Brandon Cook (12 rund)
4:55 Saul "Canelo" Alvarez – Giennadij "GGG" Gołowkin (walka wieczoru, 12 rund)