Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) zdradził, że w styczniu przebywał w Arabii Saudyjskiej, gdzie został zaproszony, aby porozmawiać na temat organizacji jego rewanżowej walki z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Negocjacje zakończyły się jednak niepowodzeniem.

W mediach społecznościowych w ostatnich dniach pojawił się krótki materiał wideo, na którym Amerykanin informuje, że zmierza do Arabii Saudyjskiej i będzie tam rozmawiał o rewanżu z Pacquiao. Mayweather potwierdził, że film jest autentyczny, ale został nagrany w styczniu.

- Nigdy nie dojdzie do drugiej walki z Pacquiao. Co bym nie zrobił, to oni zawsze mają jakieś wymówki. Druga walka nie ma sensu, bo nie chce mi się słuchać ich kolejnych tłumaczeń po porażce - stwierdził Mayweather.

Amerykanin to najlepiej zarabiający pięściarz w historii boksu zawodowego. Ostatni profesjonalny pojedynek stoczył w sierpniu 2017 roku z Conorem McGregorem. Mayaweather miał zarobić za niego blisko 200 mln dolarów. W trakcie całej kariery zarobki 42-latka przekroczyły miliard dolarów.