Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Wygląda na to, że rewanżowa walka Manny'ego Pacquiao (60-7-2, 39 KO) z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) naprawdę może dojść do skutku. Filipińczyk zdradził, że rozmowy pomiędzy obozami pięściarzy są zaawansowane, a wszystko może zostać sfinalizowane już w przyszłym tygodniu.

Amerykańskie media sugerują, że walka miałaby się odbyć 1 lub 8 grudnia w Las Vegas. Pacquiao poinformował przy okazji, że jeśli rozmowy z Mayweatherem nie zakończą się sukcesem, wówczas jego przeciwnikiem w grudni będzie Amir Khan lub Adrien Broner.

W weekend w sieci pojawił się film ze spotkania Mayweathera z Pacquiao w Tokio. Obaj wyrazili chęć ponownego skrzyżowania rękawic i potwierdzili ich swoimi wpisami w mediach społecznościowych.

Floyd Mayweather Jr i Manny Pacquiao mieli już okazję skrzyżować rękawice w maju 2015 roku. Amerykanin wygrał jednogłośnie na punkty, a pojedynek pobił rekord sprzedaży Pay-Per-View. Później "Money" między liny wychodził jeszcze dwa razy, pokonując Andre Berto i gwiazdę UFC Conora McGregora.