Patronat medialny


 

Najlepiej zarabiający pięściarz w historii zawodowego boksu Floyd Mayweather Jr przebywa obecnie w Azji, gdzie organizowane są spotkania kibiców oraz mediów z byłym mistrzem świata pięciu kategorii wagowych. Przy każdej okazji Amerykanin jest pytany o potencjalny powrót do sportu, jednak na razie "Money" Floyd nie śpieszy się z podejmowaniem decyzji.

- Miałem piękną karierę, w której osiągnąłem wszystko i nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze wrócę. Jeśli tak się stanie, to pewnie będzie to walka MMA - zdradził Mayweather.

- Na razie jednak o tym zupełnie nie myślę. Nie zamierzam śpieszyć się z czymkolwiek. Zawsze może pojawić się świetna propozycja, którą trzeba będzie przemyśleć, ale na póki co cieszę się życiem i tym co jest dookoła - stwierdził Amerykanin.

Ostatnią walkę Mayweather stoczył w sierpniu ubiegłego roku, wygrywając przez techniczny nokaut z Conorem McGregorem. Media od kilku miesięcy spekulują, że niedługo kibice doczekają się rewanżu Irlandczyka z Amerykaninem na zasadach MMA.