Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Floyd MayweatherRoss Greenburg, prezydent rozdającej karty na bokserskim rynku za Oceanem telewizji HBO, wyznał w rozmowie z amerykańskimi mediami, że ciągle wierzy w realizację walki pomiędzy mistrzem świata pięciu kategorii wagowych Floydem Mayweatherem Jr (41-0, 25 KO) i jedynym w historii boksu czempionem siedmiu dywizji Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO).

- Za drugim razem, doprowadzenie do tej walki było bardzo, bardzo bliskie. Zabrakło naprawdę niewiele - relacjonuje Greenburg.

- Nie wiem czemu Mayweather nie chciał walczyć jesienią. Uzgodniliśmy wszystkie warunki kontraktu i nikt nie miał do niczego zastrzeżeń. Jedynie co nie odpowiadało Floydowi to termin pojedynku, jednak nie wiem dlaczego. Wierzę, że jeśli podejmiemy trzecią próbę sfinalizowania tej potyczki to osiągniemy sukces. W końcu nie mamy już długiej drogi do przejścia - twierdzi Greenburg.

Nieoficjalnie mówi się, że telewizja HBO już zarezerwowała datę 7 maja 2011 roku na pojedynek pomiędzy dwoma największymi gwiazdami światowego boksu.