Patronat medialny


 

MayweatherFloyd Mayweather, ojciec niepokonanego na zawodowych ringach mistrza świata w pięciu kategoriach wagowych Floyda Mayweathera Jr (41-0, 25 KO) twierdzi, że jego syn postąpił niesłusznie przepraszając za swoje rasistowskie komentarze na temat Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO). Mayweather senior uważa, że on wielokrotnie mówił dużo gorsze rzeczy na temat Filipińczyka, a jego syn nie powiedział nic, czego ludzie wcześniej nie słyszeli z jego ust.

- Jestem zły na Floyda, że przepraszał. Wszyscy i tak już słyszeli o Pacquiao te rzeczy z moich ust. Ja mówiłem o nim dużo gorzej. Floyd nie powiedział, ani nie zrobił nic niewłaściwego. Dlaczego niby Floyd nie może powiedzieć o Pacquiao, że będzie mu robił po walce sushi, a obóz Pacquiao może go nazywać tchórzem ? Która z tych rzeczy jest gorsza ? Skończmy z tymi bzdurami, ludzie muszą przestać udawać, że sami tak nie mówią na co dzień - ocenił całą sytuację Mayweather, który przy okazji nie chciał się odnieść do kłopotów z prawem swojego syna. Mayweather Jr został niedawno oskarżony o kradzież, pobicie, prześladowanie i grożenie przez matkę swoich dzieci Joice Harris.

- To wszystko na razie tylko spekulacje. Sprawa jest w sądzie, znam prawdę i myślę, że sama się rozwiąże - skomentował Amerykanin.