Patronat medialny


 

Roger MayweatherRoger Mayweather, który od blisko dekady trenuje Floyda Mayweathera Jr (41-0, 25 KO) jest pewny zwycięstwa swojego podopiecznego jeśli dojdzie do walki wszech czasów z Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO). Amerykanin twierdzi, że jego bratanek jest na zupełnie innym poziomie umiejętności i jeśli tylko Filipińczyk podda się olimpijskim testom antydopingowym, to jego szanse na wygraną zmaleją do zera.

- Jeśli Pacquiao podda się testom to dostanie lanie jakiego jeszcze nie widział. Nie ma możliwości, żeby pięściarz walczący w tak dziki sposób zrobił krzywdę mojemu bratankowi. W obecnych czasach Floyd to zdecydowanie najlepszy pięściarz na świecie. Pacquiao nie jest dla niego żadnym zagrożeniem. Ten gość był dwukrotnie znokautowany w swojej karierze, co on niby może zrobić Floydowi ? Nic. Floyd nie boi się Pacquiao, to do Pacquiao należy decyzja czy dojdzie do walki. - twierdzi Roger Mayweather.

Niedługo Rogera Mayweathera czeka rozprawa sądowa, w której zasiądzie na ławie oskarżonych z zarzutami o pobicie bokserki, którą w przeszłości trenował. W przypadku skazującego wyniku Floyd Mayweather może zostać na walkę wszech czasów bez trenera.