Patronat medialny


 Pięściarscy eksperci zapytani przez magazyn "The Ring" o wynik sobotniej walki Billy Joe Saundersa (30-0, 14 KO) z Saulem Alvarezem (54-1-2, 36 KO) o pasy WBA, WBO i WBC kategorii superśredniej w zdecydowanej większości jako zwycięzcę wskazali Meksykanina.

Na wygraną Saundersa postawił tylko jeden z dwudziestu ankietowanych - Kalle Sauerland. Jak ekscentryczny promotor uzasadnił swój typ? - Zawsze trudno jest ocenić, co się działo podczas obozu, ale Billy Joe wygląda, jakby był w formie. Mówiłem to już wcześniej - jeśli będzie w formie, może sprawić Canelo kłopoty. To wyjątkowy pięściarz, gdy jest dobrze dysponowany i dobrze nastawiony psychicznie. Wydaje się, że do tej walki podszedł bardzo poważnie, więc postawię na Billy'ego Joe na punkty - oświadczył Sauerland.

Starcie Alvareza z Saundersem będzie główną atrakcją gali Matchroom Boxing organizowanej w Teksasie. Imprezę w Polsce pokaże platforma streamingowa DAZN. Początek transmisji w nocy z soboty na niedzielę o godz. 02.00. Walkę wieczoru przewidziano na godz. 05.00.