Patronat medialny


 


Aktualności - Page #6

Lawrence Okolie (16-0, 13 KO) zamierza jeszcze poczekać z przenosinami do kategorii ciężkiej. Nowy mistrz WBO wagi cruiser chce najpierw unifikacji z czempionem IBF Mairisem Briedisem (27-1, 19 KO).

- Muszę się jeszcze dużo nauczyć, a w junior ciężkiej czekają mnie jeszcze duże walki, chcę unifikować. Moim następnym celem jest Briedis. Według mnie on jest najlepszy w tej wadze, a mi marzy się kolejny krok - deklaruje marcowy pogromca Krzysztofa Głowackiego. 

Organizacja starcia "The Sauce'a" z łotewskim mistrzem nie powinna być dużym problemem, o ile na stole pojawi się odpowiednio duża kwota.

- Myślę, że nie mam już nic do udowodnienia w kategorii junior ciężkiej. Walczyłem o wszystkie pasy, wygrałem turniej World Boxing Super Series. Jeśli jednak promotorzy Okolego przedstawią mi ofertę, która sprawi, że zostanę w junior ciężkiej na jeszcze jedną walkę, to jestem otwarty. Eddie Hearn zna numer do Kalle Sauerlanda - oświadczył niedawno Briedis, który wcześniej planował pojedynek z Mariuszem Wachem.