onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Prawdopodobnie 28 lipca na gali w Stanach Zjednoczonych szóstą zawodową walkę stoczy kolejny ciekawie zapowiadający się rosyjski zawodnik kategorii junior ciężkiej Aleksiej Jegorow (5-0, 4 KO). 

Mocno bijący 27-latek mający na swoim koncie m.in. mistrzostwo Rosji i mistrzostwo Europy, zmierzy się prawdopodobnie z byłym challengerem do pasów wagi junior ciężkiej i ciężkiej Lateefem Kayode (21-3, 16 KO).

Jegorow na profesjonalnym ringu zadebiutował w grudniu 2016 roku, rozbijając w niespełna dwie rundy Łukasza Rusiewicza. Później pokonywał także m.in. znanego polskim kibicom Aleksandra Kubicza i Andrieja Kniaziewa.

Komentarze   

#1 MrCrowley 2018-07-09 19:03
Lateef Kayode. Kiedyś gorący prospekt, fizycznie postrach wielu cruiserów, dzisiaj pięściarza niespełniony, ekskluzywny skalp do rekordu młodych wilków.

Facet trzeba przyznać miał pecha. Dwa razy stoczył ciężkie z rywalami na dopingu (Tarver, Ortiz), w których stracił sporo zdrowia, a które nie posunęły jego kariery ani o centymetr do przodu. Później lanie od Lebedeva, w efekcie stracił odporność na ciosy zanim cokolwiek osiągnął.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze