Patronat medialny


 


Haye Harrison13 listopada na gali w Manchesterze David Haye (24-1, 22 KO) w drugiej obronie mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej federacji WBA skrzyżuje rękawice z Audleyem Harrisonem (27-4, 20 KO). Zdaniem trenera "Hayemakera" Adama Bootha jego podopieczny znajduje się w znakomitej dyspozycji i w sobotę pretendenta do tytułu czeka bardzo ciężka przeprawa.

- Wczoraj tarczowałem z Davidem i byłem przerażony tym, jak mocno bije i jaki jest szybki. Z mojego punktu widzenia to robiło wrażenie! - relacjonuje jeden z ostatnich treningów przed mistrzowską potyczką Booth, dodając z ironią: - Wątpię jednak by Audleyowi tak samo się to spodobało.

Dla 30-letniego "Hayemakera" starcie z Harrisonem będzie być może ostatnim ringowym występem przed planowaną na przyszły rok konfrontacją z którymś z braci Kliczko. Anglik nie ukrywa, że chciałby zawiesić rękawice na kołku przez swoimi, przypadającymi na 13 października 31. urodzinami.

Videoblog ringpolska.pl - przed walką Haye - Harrison >>

- Jeśli tylko Kliczkowie zrezygnują z niewolniczych kontraktów, które do tej pory mi proponowali, jestem gotów wyjść z nimi do ringu, obojętne mi z którym. Czasu mam mało, więc niech się lepiej spieszą - ostrzega "Żniwiarz".


Videoblog ringpolska.pl - przed walką Haye - Harrison
http://www.youtube.com/watch?v=kcJyhOWxKnU{jcomments on}