Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Khan MaidanaDzisiaj w Londynie odbyła się pierwsza oficjalna konferencja prasowa zapowiadająca walkę o mistrzostwo świata WBA wagi lekko półśredniej pomiędzy broniącym tytułu Amirem Khanem (23-1, 17 KO) oraz tymczasowym czempionem Marcosem Maidaną (29-1, 27 KO). Do starcia obu pięściarzy dojdzie 11 grudnia w Las Vegas.

- Maidana sporo gadał zanim doszło do tej walki i jego gęba doprowadziła go do tego pojedynku. Niestety dla niego, słowa nie pomogą mu w ringu i udowodnię mu, że jestem na innym sportowym poziomie - zapowiedział stanowczo Brytyjczyk.

- Amir uciekał przede mną i unikał tej walki przez bardzo długi czas. Czas uciekania zakończy się w grudniu. Wtedy pokażę mu w ringu jak zachowuje się i walczy prawdziwy czempion - zripostował Argentyńczyk.

- To jest to czego oczekiwani od nas kibice. Moim zdaniem oferujemy im w ten sposób wczesny prezent gwiazdkowy. Pamiętając o szybkości Khana i sile Maidany, możemy spodziewać się, że walka będzie naprawdę ekscytująca - podsumował promotor obu pięściarzy Oscar De La Hoya.