Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Ricky HattonPrzebywający na kuracji odwykowej były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Ricky Hatton zapowiedział, że jego pięściarska kariera dobiegła końca. W szczerym wywiadzie udzielonym angielskiej prasie "Hitman" przyznał, że w ostatnich miesiącach nie mógł poradzić sobie z myślami o zawieszeniu rękawic na kołku i często uciekał się do narkotyków oraz alkoholu.

- Te myśli mnie przygnębiały. Nie wiedziałem co teraz będę robić, dlatego alkohol i narkotyki pomagały mi zapomnieć o boksie. Teraz jednak czas spojrzeć na to realnie i powiedzieć sobie: "trzeba iść dalej ze swoim życiem". Wiem, że boks już w moim życiu nie wróci i trzeba zacząć zajmować się czymś innym. Teraz jednak najważniejsze dla mnie, to wyjść z dołka i depresji w jakie ostatnio wpadłem - przyznał Anglik.

Na zawodowych ringach Ricky Hatton zadebiutował w 1997 roku i do maja zeszłego roku stoczył tam 47 pojedynków, z których tylko dwa zakończyły się jego porażkami. W przeciągu dwunasty lat kariery, "Hitman" zdobył tytuły mistrzowskie w kategoriach do 140 oraz 147 funtów. Światową sławę pięściarz zyskał sobie po wygranej nad Kostyą Tszyu, a także po walkach z Floydem Mayweatherem oraz Mannym Pacquiao.