Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Floyd MayweatherWygląda na to, że zarzuty o kradzież postawione w sobotę Floydowi Mayweatherowi (41-0, 25 KO) ,mogą zostać poszerzone o oskarżenia o pobicie. Pięściarz został w piątek aresztowany po tym jak matka jego dzieci Joice Harris zawiadomiła policję o niepożądanej wizycie Mayweathera w jej domu i agresywnym zachowaniu bokserskiego mistrza świata w pięciu kategoriach wagowych.

Policja nie zdecydowała się postawić Amerykaninowi zarzutów pobicia, a jedynie oskarżyć go o kradzież iPhone'a. Serwis plotkarski TMZ dotarł jednak do policyjnego raportu z przesłuchania syna Mayweathera, który był obecny przy całym zajściu. 10-latek zeznał, że widział jak jego ojciec kopał i uderzał jego matkę. Joice Harris po zawiadomieniu policji udała się do szpitala, gdzie obdukcja wykazała niewielkie obrażenia twarzy oraz spuchniętą lewą rękę.

Jeśli Mayweather zostanie uznany winnym kradzieży to grozi nawet do pięciu lat więzienia. Jeśli potwierdzą się również oskarżenia o przemocy, to kara pięściarza o przydomku "Money" może być kilkakrotnie większa.