Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Carlos Baldomir- Nie zepsuję Meksykanom święta, kiedy pokonam Alvareza podniosę ręce wysoko do góry i krzyknę "Viva Mexico" - zapowiada były niekwestionowany mistrz świata wagi półśredniej Carlos Baldomir (45-12-6, 14 KO), który 18 września w weekend meksykańskiej parady skrzyżuje rękawice z Saulem Alvarezem (33-0-1, 25 KO). Dla Argentyńczyka będzie to dopiero pierwszy tegoroczny występ i jednocześnie szansa na wywalczenie srebrnego pasa WBC wagi junior średniej.

- To dla mnie wielka szansa, jestem znowu głodny boksu. Jestem dużo bardziej doświadczony, Alvarez nie wniesie do ringu nic, czego wcześniej już nie widziałem. To żółtodziób, a ja w swojej karierze walczyłem już z dużo lepszymi rywalami. Nie mówię, że jest słaby, ale ja jestem po prostu lepszy. Nigdy nie przegrałem z Meksykaninem w swojej karierze i podtrzymam tę pasję. Będę agresorem i przetestuję jego wolę walki - mówił na oficjalnej konferencji prasowej Baldomir.

Głównym wydarzeniem wieczoru gali, na której zmierzą się Baldomir i Alvarez, będzie starcie pomiędzy Shanem Mosleyem i Sergio Morą.