Patronat medialny


 


Bernard Hopkins- Bernard Hopkins zaakceptował wyzwanie Pascala, jesteśmy gotowi jechać na walkę do Kanady - zadeklarował Richard Schaefer z Golden Boy Promotions sugerując, że pojedynek pomiędzy Jeanem Pascalem (26-1, 16 KO) oraz byłym dominatorem wagi średniej Bernardem Hopkinsem (51-5-1, 32 KO) jest bardzo realny. Na konferencji prasowej po wygranej walce z Chadem Dawsonem, Pascal stwierdził, że jest nowym królem kategorii półciężkiej na co od razu zareagował "Kat" uważający się ciągle za numer jeden w tym przedziale wagowym.

- Pascal wyzwał na pojedynek Hopkinsa. Rozmawiałem z Hopkinsem i jest w pełni gotowy wyjść do ringu z Pascalem. Odbyłem już na ten temat kilka rozmów z Donem Majewskim, agentem Pascala i powiedziałem mu, że jesteśmy gotowi na pojedynek. To tylko kwestia tego czy oni się zgodzą na walkę. Jeśli tak to pakujemy walizki i jedziemy do Kanady - zapowiada Schaeffer.

Jeśli faktycznie dojdzie do pojedynku 45-letniego Amerykanina z Pascalem, to odbędzie się on dopiero w przyszłym roku. Ostatnią zawodową walkę Bernard Hopkins stoczył w kwietniu pokonując wysoko na punkty Roya Jonesa Jr.