Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Cornelius BundrageCornelius Bundrage (30-4, 18 KO) po wczorajszej nieoczekiwanej wygranej nad Corym Spinksem i zdobyciu pasa IBF wagi junior średniej poczuł się tak pewnie, że postanowił wyzwać na pojedynek uważanego za najlepszego pięściarza na świecie Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO).

- Wiedziałem, że dobiorę się Spinksowi do skóry. Teraz chcę pojedynku z Mannym Pacquiao. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom z mojego otoczenia. Tworzymy razem najlepszą drużynę na świecie: Emanuel Steward, Kieth Lee i Don King. Widziałem, że jestem w stanie go pokonać, od pierwszego gongu trafiałem go i to była tylko kwestia czasu kiedy wygram - mówił po walce popularny "K9".

Swojego podopiecznego z Detroit chwalił także Emanuel Steward.

- To była dobra walka w jego wykonaniu, ale mogło być jeszcze lepiej. Był momentami zbyt niecierpliwy. Zmarnował wiele energii na niepotrzebne ruchy, ale był dopiero pierwszy raz w życiu w walce o taką stawkę. To bardzo mocna kategoria wagowa i jestem pewien, że teraz otrzyma mnóstwo ciekawych propozycji - twierdzi szkoleniowiec Bundrage'a.