Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Występujący w kategorii koguciej Chris Avalos (16-1, 13 KO) wczorajszej nocy zaliczył pierwszą porażkę na zawodowych ringach. Avalos przegrał z Christopherem Martinem (19-2, 5 KO).

21-letni faworyt w znany sobie sposób od początku walki zaczął wywierać na przeciwniku presję, jednak ten radził sobie nadspodziewanie dobrze. Martin obnażył wszystkie wady przeciwnika tj. słaba obrona czy też narażanie się na groźne kontry, spokojnie go punktując. W ostatnich rundach Avalos będący świadomy tego, iż przegrywa na punkty, z jeszcze większym impetem ruszył na przeciwnika, starając się go znokautować, jednak nie przyniosło to jakiegokolwiek skutku i ostatecznie to Christopher Martin mógł cieszyć się z ostatecznego zwycięstwa. Sędziowie punktowali 98-92, 97-93 dla Martina oraz 98-94 dla Avalosa. 

Na tej samej gali trzynaste zwycięstwo w karierze odniósł Nigeryjczyk Lateef Kayode (13-0, 12 KO). Trenowany przez samego Freddie Roacha pięściarz wagi cruiser w dziewiątej rundzie znokautował Alfredo Escalere jr (18-3-1, 12 KO). Dla Kayode było to 12 zwycięstwo przed czasem z rzędu.