Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Alfredo AnguloPo ostatniej serii zwycięstw przed czasem nad wysoko notowanymi rywalami, były tymczasowy mistrz świata wagi junior średniej Alfredo Angulo (19-1, 16 KO) poczuł się bardzo mocno i wyzywa na pojedynek coraz większe nazwiska z pięściarskiej czołówki. Meksykanin zaraz po niedawnej wygranej nad Joachimem Alcinem deklarował chęć zmierzenia się z Miguelem Cotto lub Julio Cesarem Chavezem Jr. Teraz "El Perro" wyzwał do boju czempiona WBC wagi półśredniej Andre Berto (26-0, 20 KO).

- Naszymi pierwszymi wyborami byli Cotto i Chavez, bo Meksykanin w starciu z Portorykańczykem to zawsze wielka sprawa, a Angulo w ringu z Chavezem też byłoby nie do przeoczenia dla nikogo. Jeśli nie uda nam się doprowadzić do tych walk, to będę starał się skontaktować z ludźmi Berto. Myślę że fani chcieliby to zobaczyć - mówi promotor Angulo Gary Shaw.

- Ja jestem gotowy na każdego, mogę walczyć z każdym pięściarzem. Jeśli nie Cotto, to dajcie mi Berto - mówi z kolei sam pięściarz.

- Angulo chyba nie wie o co się prosi, Cintron dał mu wycisk, ale ja też mogę dać mu lekcję - skomentował na gorąco Berto.