Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Kali MeehanByły pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Australijczyk Kali Meehan (35-4, 29 KO) ostro skrytykował na łamach "The Sun-Herald" swojego rodaka czempiona IBO kategorii junior ciężkiej Danny Greena (30-3, 27 KO) i jego trenera Angelo Hydera za zakontraktowanie zakończonego w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach pojedynku z powracającym na ring po ponad trzech latach przerwy Paulem Briggsem.

- Oni zabijają boks - stwierdził Meehan. - Green opowiada, że Anthony Mundine walczy ze starcami i leszczami, a sam wyzywa na pojedynek kogoś, kto nie boksował od trzech lat. Cała działalność Hydera w boksie doprowadza mnie do szaleństwa. Oni zdawali sobie sprawę, że Briggs tego pojedynku nie mógł wygrać. Straciłem cały szacunek dla Greena. Powinien zwrócić pieniądze ludziom, którzy przyszli obejrzeć tę walkę. Australijscy kibice zasługują na coś więcej niż ta nędza, jaką serwuje im Green.

Video. "Walka" Green - Briggs >>

- Jeśli Green chce prawdziwej walki, mogę się z nim zmierzyć i dać mu lekcję boksu. Jego trener miał nawet odwagę powiedzieć, że Green bije mocniej ode mnie. To bzdura, jednym uderzeniem urwałbym mu głowę - zakończył "Checkmate".


http://www.youtube.com/watch?v=salvjc2Y6gc{jcomments on}