Patronat medialny


 


Oglądaj walkę Joshua vs Usyk na DAZN

Danny Jacobs31 lipca na gali w Las Vegas Daniel Jacobs (20-0, 17 KO), który zaledwie w grudniu 2007 roku zadebiutował na zawodowych ringach stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego tytułu WBO wagi średniej krzyżując rękawice z Dmitrim Pirogiem (16-0, 13 KO). Jacobs od początku zawodowej kariery był szybko prowadzony przez Ala Haymona i Golden Boy Promotions walcząc co miesiąc na wszystkich dużych galach. Teraz pięściarz z Brooklynu wie, że musi spłacić kredyt zaufania jakim go obdarzono.

- Kiedy ktoś podpisuje zawodowy kontrakt, to zdaje sobie sprawę, że czeka go długa droga zanim otrzyma walkę o tytuł. Ja miałem obok siebie właściwych ludzi, którzy załatwiali mi właściwe walki i popychali do przodu we właściwym momencie. Teraz nie zamierzam nie wykorzystać okazji jaką mam przed sobą - mówi Jacobs.

- Oglądam walki Piroga, ale on już się stał moją obsesją. Nawet jak idę spać to śni mi się Pirog. On na pewno nie jest typowym europejskim pięściarzem. Zaczerpnął parę elementów do swojego stylu od Amerykanów. Jego szybkość rąk jest przeciętna, ale dobrze rusza się na nogach. Słabo rusza tułowiem i głową, ale jest wspaniałym pięściarzem i wyprowadza mnóstwo uderzeń. Wiem jak z nim boksować i mam doskonały plan, żeby wygrać tę walkę - kończy Amerykanin.