Patronat medialny


 


Delvin Rodriguez30 lipca na gali w Oklahomie Delvin Rodriguez (25-4-2, 14 KO) stoczy swoją drugą walkę od czasu jednogłośnej porażki na punkty z Rafałem Jackiewiczem. Rywalem 30-letniego pięściarza urodzonego na Dominikanie będzie Ashley Theophane (26-4-1, 7 KO). Rodriguez zapewnia, że jest skupiony na najbliższym rywalu, ale już myśli o kolejnych walkach i szansie na wywalczenie mistrzowskiego tytułu.

- Obecnie moje myśli krążą jedynie wokół 30 lipca, nic innego nie siedzi mi w głowie. Jasne, że chciałbym potem znowu móc stanąć do walki o pas, ale wszystko po kolei. O tytuł jestem w stanie walczyć z każdym. Kiedyś dostałem propozycję walki z Paulem Williamsem, ale pieniądze jakie mi oferowano były jak policzek w twarz więc odmówiłem. Teraz liczę na walkę z Berto. Uważam, że mam większe umiejętności, lepiej chodzę na nogach i biję mocniej niż on. Berto jest dobry, ale pokonałbym go - zapewnia Rodriguez, który przy okazji rozmowy z amerykańskimi mediami jak zwykle wspomniał o jego zdaniem niesłusznej przegranej z Jackiewiczem.

- Jackiewicz po walce ze mną wyglądał jakby jego twarz zderzyła się z ciężarówką. Był cały poobijany, sikał krwią, a decyzję sędziów mogę skomentować tylko śmiechem. Teraz już nie będę wyjeżdżał poza USA, chyba że pieniądze będą naprawdę duże. W innym przypadku to nie ma sensu. Jeśli wyjadę kiedyś poza Stany Zjednoczone, to będziecie wiedzieć, że dobrze mi za to zapłacili - zakończył pięściarz stajni Star Boxing.