Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Timothy BradleyDebiutujący w kategorii półśredniej Timothy Bradley (26-0, 11 KO) znakomicie poradził sobie z mocno bijącym Luisem Carlosem Abregu (29-1, 23 KO) jednogłośnie pokonując go na punkty w głównym wydarzeniu wieczoru gali w Rancho Mirage. Po zakończeniu dwunastu rund sędziowie nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięzcy punktując 118-110, 117-111 oraz 116-112 na korzyść Amerykanina.

Od pierwszych sekund rywalizacji uwidoczniła się przewaga szybkości Bradleya, która w efekcie zadecydowała o jego późniejszej wygranej. Pięściarz o pseudonimie "Desert Storm" trzymał na dystans dążącego do bójki Argentyńczyka. W drugiej rundzie Amerykanin bardzo mocno trafił nacierającego Abregu z prawej ręki, ale nie zdołał wykończyć chwiejącego się na nogach rywala. W przeciągu całego pojedynku jeszcze kilkakrotnie doszło do podobnych sytuacji, ale Argentyńczyk ostatecznie przeboksował pełen zaplanowany dystans.

Po zakończeniu pojedynku Timothy Bradley wyzwał na pojedynek uważanego za najlepszego pięściarza na świecie Manny'ego Pacquiao.