Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Bob ArumZ dużym prawdopodobieństwem można już zakładać, że były trzykrotny mistrz świata wagi półśredniej Antonio Margarito (38-6, 27 KO) lub czempion WBA kategorii junior średniej Miguel Cotto (35-2, 28 KO) będzie rywalem Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO) na gali, która planowa jest na 13 listopada. Podczas dzisiejszej telekonferencji Bob Arum odpierał zarzuty amerykańskich dziennikarzy, którzy twierdzili, że żadna z tych walk nie wygeneruje dużego zainteresowania, a oni chętnie zobaczyliby Filipińczyka z innym rywalem.

- Ludzie muszą zrozumieć, że boks to biznes, a w biznesie liczą się przede wszystkim zyski. Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że Timothy Bradley czy Paul Williams to znakomici pięściarze. Problem w tym, że ludzie o tym nie wiedzą. Wydałem mnóstwo pieniędzy na promocję Miguela Cotto i Antonio Margarito. To był wieloletni proces, który teraz ma się spłacić. Wiele razy ledwie wychodziliśmy na zero na imprezach z ich udziałem, wiele razy po prostu dokładaliśmy pieniądze z własnej kieszeni, ale takie są koszty promocji. Dzięki temu teraz oni dwaj mają nazwiska rozpoznawalne w całym świecie sportu i do tego ciągną za sobą miliony wiernych kibiców. - tłumaczył Arum.

Do walki Pacquiao z Antonio Margarito dojdzie w meksykańskim Monterrey, natomiast potyczka Filipińczyka z Miguelem Cotto odbędzie się z Las Vegas lub Dallas.