Patronat medialny


 


Alfredo AnguloW sobotę na gali w kalifornijskim Rancho Mirage dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającej się konfrontacji dwóch czołowych pięściarzy kategorii junior średniej - Alfredo Angulo (18-1, 15 KO) oraz Joachima Alcine'a (32-1, 19 KO). Pojedynek będzie ostatecznym eliminatorem do pasa WBC, który po zwakowaniu przez Sergio Martineza pozostaje obecnie bez właściciela. Angulo wierzy, że to właśnie jemu przypadnie szansa walki o mistrzostwo świata.

- Czuję się obecnie bardzo dobrze, mój trening naprawdę daje efekty. Mam nowego opiekuna od przygotowania fizycznego i to daje mi pewność siebie, sprawia że czuję się mocny. Nie planuję nic specjalnego na tę walkę, będę robił to samo co zwykle. To będzie piękna walka zakończona moim zwycięstwem. Po wygranej jestem gotowy zmierzyć się o pas z każdym pięściarzem na świecie. - deklaruje 27-letni pięściarz, który relaksuje się przed walkami oglądając meksykańskie opery mydlane.

- To mnie odpręża i pozwala się wyluzować. Wiem, że to nie jest zbyt męskie zajęcie, ale nie wstydzę się tego. - śmieje się Angulo.

Główną walką wieczoru na tej samej gali będzie pojedynek Timothy Bradleya z Luisem Carlosem Abregu.