Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Fernando GuerreroJeden z najlepiej zapowiadających się pięściarzy młodego pokolenia Fernando Guerrero (18-0, 15 KO) już w piątek stanie przed najtrudniejszym testem w profesjonalnej karierze krzyżując rękawice z jedynym pogromcą Pawła Wolaka - Ishe Smithem (21-4, 9 KO). 23-letni pięściarz mieszkający w stanie Maryland niedawno podpisał kontrakt z bardzo wpływowym za Oceanem pięściarskim agentem Alem Haymonem i ten występ może otworzyć mu drzwi do wielkich pieniędzy.

- Zdaję sobie sprawę, że z każdym moim występem oczekiwania są coraz większe. Smith na pewno nie będzie łatwym rywalem, to doświadczony i twardy pięściarz, ale ja nie będę się śpieszył i spokojnie poczekam na swoją szansę. Wykonam swoją robotę, w końcu nie płacą mi za przegrywanie. Kibice zobaczą wspaniałe widowisko zakończone moją wygraną. - zapowiada zawodnik urodzony na Dominikanie.

Pojedynek ze Smithem będzie drugim tegorocznym występem Guerrero. W pierwszym leworęczny pięściarz pokonał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut twardego Michaela Walkera.