Patronat medialny


 


Andrzej Wasilewski zdradził w rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl, że rozmowy w sprawie organizacji walki Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) nie posuwają się do przodu. W tej sytuacji, grupa KnockOut Promotions zaczyna myśleć o innych potencjalnych rywalach dla zawodnika z Rzeszowa.

- Negocjacji za bardzo nie ma, ponieważ Artur wyznaczył sobie jakiś tam punkt, i że tak powiem nie podejmuje rozmów. Czas leci, więc krótko mówiąc zaczęliśmy rozważać inne warianty - stwierdził Wasilewski.

Różański dąży do walki ze Szpilką od dłuższego czasu. Pięściarz z Wieliczki nie boksował od marca ubiegłego roku i nie wiadomo czy zdecyduje przystąpić się do pojedynku z niepokonanym zawodnikiem z Podkarpacia.

- Punkt dotyczy wysokości wynagrodzenia. Artur ma do tego oczywiście prawo, natomiast to, że człowiek sobie coś tam postanowi czy wymyśli, to nie znaczy, że to się wydarzy. Obie strony muszą chcieć dojść do porozumienia - tłumaczy szef KnockOut Promotions.

Szpilka w ostatnim ringowym występie po ponad dekadzie wrócił do kategorii junior ciężkiej. 31-latek ponownie jednak zamierza boksować w wadze ciężkiej lub nowo utworzonej kategorii bridgerweight, gdzie w rankingu federacji WBC pojawił się na siódmym miejscu.