onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Roman Anuczin, nowy trener Artura Szpilki (22-3, 15 KO), zaraz po przylocie do Warszawy szybko wziął się do pracy. Po wczorajszym sparingu dziś "Szpila" zaliczył dwanaście sześciominutowych rund tarczy z 40-sekundowymi przerwami. Wkrótce więcej materiałów z treningu Szpilki z Anuczinem.

Komentarze   

-2 #21 Pawel Przedlacki 2019-02-20 23:17
ad chester tym niemniej minus nie ode mnie
+1 #22 Jacenty 2019-02-20 23:52
Cytuję Pawel Przedlacki:
Dla Artura w HW dobre pieniadze to juz czas przeszly. W cruiser pieniadze dla dobrych zawodnikow dopiero sie zaczynaja, a Artur moze byc solidnie, ze tak sie wyraze, dobrym w tej wadze.

Kiedyś też tak widziałem Szpilkę tzn. powrót do cruiser. Jednak teraz myślę, że on nie nadaje się już do ringu. Podejrzewam nawet ,że może mieć jaką chorobę psychiczną , tak sądzę po jego wywiadach, gdzie nie widać u niego jakieś refleksji tylko ciągle ta sama gadka jakby wszystko wraz z nowym trenerem zaczynał od nowa. Trochę mi go nawet szkoda, że chłopak tak się pogubił.
-2 #23 Pawel Przedlacki 2019-02-21 00:51
ad.Jacenty Wielu zawiodl swoja postawa w ringu to fakt, ale bokser nie musi sie ladnie wyslawiac, czy nawet mowic z sensem, on sie musi tylko dobrze na.........ac. Jeszcze lepiej gdy to robi widowiskowo. Arturowi zycie sie uklada jak sie uklada. My na to wplywu nie mamy. Jego ego jest akromegaliczne ale z kolei reszta jego jestestwa to duze dziecko. I za to dziecko ja go lubie [ no ,no, no nie za to co chcial zrobic Krzyskowi Z.] i mysle ,ze trzeba mu dac druga szanse a nie wylewac na niego brudy i pomyje ,bo po pierwsze, ze to prymitywne i ohydne a po drugie to zapytam czy naprawde az tak bardzo sobie zasluzyl?. Jeszcze tylko pytanie osobiste tak do ciebie jak i innych na co dzien zapewne milych i symparycznych kolesi, ktorzy swoj byc moze stres [ tu strzelam bo nie wiem] wyladowuja obrzucajac niesmacznymi wyzwiskami A.SZ. Czy ktos z was chcialby byc bedac osoba publiczna[ bo prywatnie to i po mnie takie kalumnie splywaja jak woda po kaczorze] byc na jego miejscu?
+2 #24 lukaszbiszczu 2019-02-21 01:49
Trening to jedno a mentalność i podejście to co innego,
Jak masz w głowie siano albo jesteś myślami gdzie indziej to możesz nie wiem jak trenować a efekty będą kiepskie.
#25 TeamFury 2019-02-21 09:59
Proszę sobie przypomnieć jaką formę,wagę i motywacje Artur prezentował gdy był w USA ;-) i to właśnie wtedy była okazja na zmianę kategorii.
Niestety wszystko się zmieniło bo spotkaniu z człowiekiem który tak naprawdę mocno nie bije 8)

Zresztą sam Szpilka wypowiadał się że nawet wtedy ciężko by było mu utrzymać wagę na niższą kategorie.
#26 warszawiak 2019-02-21 10:13
Cytuję TeamFury:
Proszę sobie przypomnieć jaką formę,wagę i motywacje Artur prezentował gdy był w USA ;-) i to właśnie wtedy była okazja na zmianę kategorii.
Niestety wszystko się zmieniło bo spotkaniu z człowiekiem który tak naprawdę mocno nie bije 8)

Zresztą sam Szpilka wypowiadał się że nawet wtedy ciężko by było mu utrzymać wagę na niższą kategorie.

To raczej mrzonki. Praktycznie już za amatora wiadomo było że Szpilce ciężko będzie utrzymać 91. Po więzieniu było już całkiem po zawodach.
#27 b-hop 2019-02-21 15:14
Dziennikarz dobrze mowi Szpila nei ma kondycji na czolowke na kondycje sportowiec pracuje cale zycie tego sie nie poprawi w dwa miesiace

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze