Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Magazyn "Champion" opublikował listę 100 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie. W klasyfikacji znalazły się cztery nazwiska byłych lub aktywnych pięściarzy.

Najbardziej wpływową setkę polskiego sportu zamyka aspirujący do prestiżowych tytułów wagi ciężkiej Artur Szpilka (17-1, 12 KO). Na 71. pozycji znalazł się były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek (49-4, 29 KO), który w listopadzie przegrał na punkty ze Szpilką podczas gali w Krakowie.

67. lokatę w hierarchii najbardziej wpływowych ludzi polskiego sportu przyznano duetowi promotorskiemu - Andrzej Wasilewski, Piotr Werner, współwłaścicielom największej polskiej stajni bokserskiej Sferis KnockOut Promotions.

61. miejsce na liście przypadło czterokrotnemu pretendentowi do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Andrzejowi Gołocie, z kolei 57. w tej klasyfikacji jest były czempion wagi półciężkiej i junior ciężkiej Dariusz Michalczewski.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Zbigniew Boniek, a tuż za nim znalazł się Zygmunt Solorz-Żak, właściciel telewizji Polsat, która często na swoich antenach pokazuje sporty walki. 21. miejsce na liście zajął Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w telewizji Polsat, a 68. lokata przypadła Mateuszowi Borkowi, który prowadzi magazyn "Puncher" oraz pracuje przy największych bokserskich imprezach w Polsce pokazywanych w Polsacie.