Patronat medialny


 


Andrzej GołotaJak dowiedziała się redakcja ringpolska.pl, czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) po dłuższej przerwie powrócił na salę treningową. Być może potwierdzą się zatem informacje, że popularny "Andrew" chciałby stoczyć nad Wisłą swoją ostatnią walkę, którą pożegnałby się z rzeszą wiernych fanów.

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno, gdy uczestniczył w "Tańcu z Gwiazdami", Gołota pytany o ewentualny pożegnalny pojedynek odpowiadał: - Dzięki Bogu zrzuciłem trochę kilogramów, czuje się szybszy i może coś z tego wyniknie, mam nadzieję, że jeszcze pojawię się w ringu.

43-letni dziś Andrzej Gołota po raz ostatni wyszedł między liny w październiku 2009 roku - przegrał wówczas przez techniczny nokaut z debiutującym w "królewskiej" dywizji Tomaszem Adamkiem.

Video. Powrót na ring? Mam nadzieję... >>

W swojej karierze "Andrew" cztery razy starał się zdobyć pas czempiona globu - bezskutecznie, choć w opinii wielu obserwatorów w dwóch mistrzowskich pojedynkach - z Chrisem Byrdem i Johnem Ruizem - sędziowie punktowi skrzywdzili Polaka. Tego zdania jest między innymi Mike Tyson, który nazwał kiedyś Gołotę "niekoronowanym dwukrotnym mistrzem świata".


Powrót na ring? Mam nadzieję...

http://www.youtube.com/watch?v=oeEcuEBCal4{jcomments on}