Patronat medialny


 


GołotaAndrzej Gołota swoją ostatnią walkę stoczył w październiku 2009 roku, przegrywając przez techniczny nokaut z Tomaszem Adamkiem. Były czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej do starcia z "Góralem" wyszedł jednak w słabej dyspozycji, nękany kontuzjami lewej ręki i mięśnia udowego.

Od września w pełni zdrowy już "Andrew" prezentuje swoje zdecydowanie łagodniejsze od tego  ringowego oblicze na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" i jak przyznaje w rozmowie z ringpolska.pl taneczny show dobrze mu służy: - Jest super, ale taniec dopiero się zaczyna, to dopiero półmetek programu. Teraz będzie szansa pokazania, na co mnie stać.

Pięściarz dodaje, że treningi taneczne sprawiają, że coraz częściej myśli o powrocie na ring, przynajmniej na walkę pożegnalną. - Na chwilę obecną w mojej głowie jest tylko taniec, ale zrzuciłem kilka kilogramów, czuję się szybszy i może coś z tego wyniknie - mówi Gołota. - Te treningi to jest coś pięknego, to jest jak odpoczynek od boksu, co prawda zajęcia są intensywne, ale nie tak wyczerpujące jak boks.

Zapytany, czy jest szansa, że pojawi się jeszcze kiedyś między linami "Andrew" odpowiada: - Mam taką nadzieję.