onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

GołotaW lutym lub marcu we Wrocławiu dojdzie do zapowiadanej od dłuższego czasu walki pomiędzy Andrzejem Gołotą (41-8-1, 33 KO) oraz Przemysławem Saletą (43-7, 21 KO). Pojedynek dwóch zasłużonych polskich pięściarzy wagi ciężkiej miał odbyć się początkowo 23 listopada, jednak plany uległy zmianie.

- Po pierwsze mieliśmy zbyt mało czasu na promocję, po drugie chcemy, aby obaj pięściarze przygotowali się do tej walki najlepiej jak mogą. Myślimy tutaj zwłaszcza o Andrzeju Gołocie, który miał do czynienia w swojej karierze z wieloma kontuzjami. Na tej samej gali wystąpi najprawdopodobniej także Kamil Łaszczyk - mówi w rozmowie ringpolska.pl Dariusz Wojtkowski z grupy Portfel.pl. Wojtkowski w sobotę był obecny podczas gali w Wieliczce, gdzie wspierał zawodników ze swojej stajni.

- Norbert Dąbrowski i Michał Syrowatka zaprezentowali się bardzo dobrze i już niedługo w ramach współpracy z grupą Global Boxing wylecą na treningi do Stanów Zjednoczonych. Nie przeprowadzają się na stałe za Ocean, wyjadą tam na kilka tygodni i wystąpią na jednej z gal w USA lub Portoryko. Chcemy im dać możliwość konfrontacji z innym typem treningu oraz innym typem rywala. To na pewno będzie dla nich cenne doświadczenie - podsumowuje Wojtkowski. {jcomments on}