onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


Andrzej FonfaraW ramach trzynastej "Windy City Fight Night" Andrzej "Polish Prince" Fonfara (14-2, 5 KO) zmierzy się z 29-letnim, Anthonym Doughtym (9-1-0, 8 KO) pochodzącym z Tuscaloosa w stanie Alabama. Gala odbędzie się w UIC Pavilion w piątek 22 października.

- Mój przeciwnik ma dobry rekord i mocne uderzenie. Swoje dotychczasowe walki zakończył przed czasem. Jest silny, ale gorszy technicznie. Widziałem jego parę walk w internecie, teraz mogę ustalić z Samem Colloną taktykę pojedynku. Wierzę, że będzie dobrze. Czuje się świetnie i dam z siebie wszystko by wygrać - mówi Andrzej Fonfara.

W przygotowaniach do pojedynku z Anthonym Doughtym Fonfarze pomagał pięściarz z grupy Global Boxing z New Jersey Przemysław "The Machine" Majewski, który 16 października w Memphis w Tennesee stoczy walkę wieczoru z Josephem Gomezem.

- Z Przemkiem trenowaliśmy dwa razy dziennie. Pierwszy trening był wytrzymałościowy, drugi to lekkie sparingi. Przemek to w porządku chłopak, z mocnym charakterem i ogromnym sercem do boksu. Na treningach wylewał z siebie siódme poty. Na pewno jeszcze się spotkamy na sali treningowej - chwali rodaka Fonfara.{jcomments on}