Patronat medialny


 


Współpracujący z grupą Universum Krzysztof Busch w rozmowie z ringpolska.pl stanowczo zaprzeczył informacjom, jakoby Andrzej Gmitruk miał być konsultantem boksującego w barwach niemieckiej stajni Aleksandra Dimitrenki (30-1, 20 KO) przed zaplanowaną na 4 grudnia walką o mistrzostwo Europy wagi ciężkiej z Albertem Sosnowskim (46-3-1, 28 KO).

- Słyszałem te plotki, nie wiem, kto je rozpuszcza. Może sam Andrzej? - śmieje się długoletni masażysta Dariusza "Tygrysa" Michalczewskiego. - Przypuszczam, że gdyby zapytać Aleksandra kto to jest Andrzej Gmitruk, pewnie by nie wiedział.

W ocenie Buscha popularny "Sasza" znajduje się aktualnie w wybornej formie i Sosnowskiego czeka w grudniu bardzo trudna przeprawa: - Aleksander prezentuje się bardzo dobrze, lżejsze treningi rozpoczął już miesiąc temu, a od kiedy oficjalnie ogłoszono jego walkę z Albertem, przygotowania nabrały tempa. Obecnie jest na etapie sparingów. Nie mogę zdradzić nazwisk sparingpartnerów, powiem tylko tyle, że są to Rosjanin i Amerykanin.

- Sasza wyjdzie do ringu po wygraną, bo wie, że za jakiś czas powinien stanąć do walki o mistrzostwo świata. Ma podobne atuty, które sprawiły w maju problemy Albertowi w starciu z Witalijem Kliczką czyli wzrost i szybkość - kończy Krzysztof Busch.